PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Orzeł Pęckowo - Sparta Złotów 2:0

Niewykorzystane sytuacje bramkowe mszczą się tak można krótko powiedzieć o meczu zawodników „Sparty” w Pęckowie. Trener Bednarek pełen obaw był przed meczem z gospodarzami z uwagi na brak kilku zawodników i zagrożenia pauzami w przypadku otrzymania żółtych kartek.
Można powiedzieć, że cały mecz był pod dyktando zespołu „Sparty” jednak wymiary boiska i warunki fizyczne zespołu gospodarzy, taktyka uniemożliwiły zespołowi „Sparty” wywiezienie punktów z Pęckowa. Zespół gospodarzy nastawił się typowo na kontrę i strzały z dalszej odległości od bramki „Sparty”. Jednak to w pierwszej połowie „Sparta” miała przewagę optyczną i sytuacje bramkowe, które nie potrafiła wykorzystać. W 23 minucie strzałem w poprzeczkę popisał się Przemek Jaworski. W 33 minucie meczu z drugiej linii wyszedł sam na sam z bramkarzem Jan Turkowiak, który zdobył bramkę jednak błąd asystenta, który nie zdążył za akcją i pokazał spalony spowodował że bramka nie została uznana. W tym czasie „Sparta” umiejętnie rozbijała ataki gospodarzy. W 44 minucie Mateusz Chudziński nie wykorzystuje sytuacji bramkowej. Początek drugiej połowy to nadal gra na połowie Pęckowa. W drużynie Orła bardzo dobrze broni bramkarz. W 70 minucie meczu zespół gospodarzy przeprowadza kontrę i jest 1:0. Od tego momentu „Sparta” gra na 3 obrońców i 3 napastników. W ’90 minucie meczu Mateusz Chudziński wykonuje rzut wolny, bramkarz gospodarzy popisuje się „kapitalną” obroną. W doliczonym czasie gry - 94 minucie - zespół Pęckowa przeprowadza kontrę i jest 2:0 dla gospodarzy.