PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

"Sparta" Złotów - "Sokół" Damasławek 1-1 (0-0)

Sprawy losowe, kontuzje, praca, kartki nałożone na zawodników, sprawiły utratę ważnych graczy "Sparty" na mecz z "Sokołem" Damasławek (M. Chudziński, M. Massel, P. Jaworski, K. Szweda).

Optyczną przewagę przez całe spotkanie posiadał nasz zespół jednak zespół "Sokoła" umiejętnie bronił się przez całe spotkanie wyprowadzając groźne kontry i licząc na stałe fragmenty gry. Groźne sytuacje w I połowie stworzyli Sylwester Kraczkowski i Bratłomiej Górecki z, których obronną ręką wyszedł bramkarz gości. Pomimo poczynionych zmian w zespole "Sparty" obraz gry nie uległ zmianie, goście umiejętnie rozbijali ataki "Sparty", a strzały odbijały się od poprzeczki czy też bronił bramkarz gości. W 79 minucie meczu po egzekwowanym rzucie rożnym dla gospodarzy, i po powtórnej wrzutce z pola rożnego "16" piłkę do siatki gości skierował Adrian Czyżyk - jest 1:0 dla spartan. Podobną sytuację stworzył sobie zespół z Damasławka, który w doliczonym czasie gry, po rzucie rożnym i strzałem z głowy na długi słupek wyrównał wynik meczu na 1:1.

 

Sparta Złotów - Sokół Damasławek 1:1 (0-0)

Bramka dla Sparty: A. Czyżyk

 

Skład: J. Adamski, M. Sobek (46' M. Hrycoń), G. Kasak, M. Pinkowski, W. Fertikowski, A. Czyżyk, M. Olszewski, J. Turkowiak, R. Jaszczyk, S. Kraczkowski (70' S. Jaworski), B. Górecki (60' T. Malczewski)

 

Rezerwa: R. Pażądka-Lipiński, R. Laska, S. Jaworski, T. Malczewski, M. Hrycoń

 

Kartki: M. Pinkowski, M. Hrycoń

 

Link do zdjęć z meczu:
https://picasaweb.google.com/107063588169687101441/SpartaDamasAwek

Autor:Bedi

Komentarze