PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Juniorzy pokonali lidera

Dzisiejszy mecz miał niezwykle ważne znaczenie dla dalszej fazy rozgrywek, do której awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grup juniorów (Pogoń Łobżenica i Sparta). W swojej grupie złotowianie ustępowali w tabeli tylko właśnie za Pogonią Łobżenica ale w kolejnej fazie liczyć się będą tylko punkty między zainteresowanymi zespołami. W poprzedniej rundzie w Złotowie padł bezbramkowy wynik i dzisiaj nikt nie chciał przegrać. Zarówno łobżeniczanie jak i spartanie stworzyli sobie tego dnia kilka dogodnych sytuacji jednak upragniony gol padł dopiero w 85 minucie za sprawą Brożka. Zwycięstwo daje naszym piłkarzom 4 punktową zaliczkę w kolejnej fazie rozgrywek. Piłkarze Pogoni do kolejnej fazy przystąpią z jednopunktową zaliczką i gorszym bilansem meczu bezpośredniego z naszym zespołem.

 

Pogoń Łobżenica - Sparta Złotów 0-1 (0-0)

Bramka: 0-1 Dominik Brożek (85')

 

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Piotr Kowalski, Bartłomiej Bielecki, Rafał Gruszecki, Filip Klóska, Mateusz Długosz, Wojciech Belka, Mateusz Hrycoń, Jakub Łój, Mirosław Szczepanik, Dominik Brożek

Ponadto grali: Marcin Sobek, Maciej Chromiec, Kamil Sromała, Marcin Zaorski, Emil Gruba, Marcel Gmurczyk

Autor:sparta

Komentarze

Kibic

2014-05-04 14:20

Gratulacje chłopaki ,trudny rywal na trudnym terenie. Ważne trzy punkty w kontekście walki o mistrzostwo ligi ,jednak jest to dopiero początek waszego wyścigu o tron lidera.