PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Minimalna zaliczka przed rewanżem

W dzisiejsze popołudnie spotkały się dwie najlepsze drużyny juniorów starszych w sezonie 2013/2014. Pierwszy mecz finałowy odbył się na naszym boisku.

Od poczatku spotkania przewagę uzyskali nasi zawodnicy, którzy próbowali stwarzać sobie groźne sytuacje pod bramką Noteci. Udało się to już w 12 minucie po dośrodkowaniu z boku boiska i główce Marcina Zaorskiego, który predłużył piłkę na długi róg bramki. Na 2-0 podwyższył Mirosław Szczepanik, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Goście ograniczali się w pierwszych 45 minutach do kontr ale nie potrafili zagrozić bramce Turkowiaka. Druga część spotkania rozpoczęła się od zmiany w naszej bramce. Kontuzjowanego Turkowiaka zastąpił Szopieraj. Mecz się wyrównał i przede wszystkim zaostrzył o czym świadczy kilka żółtych kartek pokazanych przez sędziego głównego. Notecianie zaczęli goźnie dośrodkowywać i wykorzystywać niepewnie w bramce grającego naszego goalkeepera. Efektem tego były niespodziewane dwa gole gości w krótkim odstępie gry. W 80 minucie przebojową akcję przeprowadził Brożek pokonując bramkarza Noteci strzałem od słupka dając minimalną zaliczkę spartanom przed rewanżem.

Sparta Złotów - Noteć Rosko 3-2 (2-0)

Bramki dla Sparty: Marcin Zaorski, Mirosław Szczepanik, Dominik Brożek

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Mateusz Hrycoń, Bartłomiej Bielecki, Piotr Kowalski, Filip Klóska, Wojciech Osada, Mateusz Długosz, Marcel Gmurczyk, Marcin Zaorski, Dominik Brożek, Mirosław Szczepanik

Ponadto grali: Kacper Szopieraj, Kamil Sromała, Wojciech Belka, Jakub Łój, Rafał Gruszecki