PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Nie tak miało być

Mecz z Dargfilem miał być dobrym początkiem walki o półfinał Mistrzostw Polski. Niestety drużyna z Tomaszowa Mazowieckiego była zdecydowanie lepsza fizycznie co miało duże znaczenie w decydujących akcjach. Pierwszą partię łatwo wygrał Dargfil do -16. Drugi set to zacięta walka o każdy punkt i zwycięstwo spartanek do -23. Trzeci set padł również łatwo łupem zawodniczek z Tomaszowa Mazowieckiego do -14. W decydującym czwartym secie nasze siatkarki dały z siebie wszystko ale to Dargfil cieszył się ze zwycięstwa. Dziś spartanki zagrają mecz o życie z Truso Elbląg. Obie drużyny aby myśleć o awansie muszą  wygrać. Zapraszamy na ten mecz na godzinę 18.00

W drugim wczorajszym spotkaniu Gwardia Wrocław pewnie pokonała Truso Elbląg 3-0.

Sparta Złotów - Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1-3 (16:25, 25:23, 14:25, 23:25)

Truso Elbląg - Gwardia Wrocław 0-3 (17:25, 23:25, 12:25)

Autor:sparta