PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Remis Sparty w pierwszym test meczu

Trzeba uczciwie powiedzieć, że jak do tej pory, Sparta zawiesiła najwyżej poprzeczkę ze wszystkich wcześniejszych zespołów.

Mecz rozpoczął się niemrawo, z lekką przewagą przyjezdnych, ale w miarę upływu czasu  Iskra się rozkręcała i stwarzała dogodne sytuacje.

Po pierwszej połowie mogło być co najmniej 3 :1 dla Iskry. W 10 minucie Juracki, w swoim stylu, po indywidualnej akcji lewą stroną dośrodkował  a Wojtek Wypusz dopełnił formalności. Było 1:0 i okazje na kolejne gole. W 15 minucie cała seria niewykorzystanych sytuacji Juracki, Wypusz. W 25 minucie w 100% sytuacji Wypusz głową trafia w bramkarza. Ten sam zawodnik w 35 minucie po znakomitym podaniu oczywiście Jurackiego zmarnował drugą tzw. „setkę”. Trzeba odnotować, że Sparta miala słupek po ładnej kontrze.

W drugiej połowie gra „siadła” na  boisku, pojawili się zmiennicy, boisko opuścili: Wypusz, Kulacha, Kloczkowski, Juracki, Cyruk. Gra toczyła się w środku pola. Po jednym  z fauli  w 65 minucie, Sparta wykorzystała rzut wolny z około 20 m. Po bardzo ładnym strzale piłka odbiła się od poprzeczki i było 1:1. Szak w bramce nie miał szans. Wynik 1:1 nie krzywdzi żadnej z drużyn i jest sprawiedliwy. 

Iskra Szydłowo - Sparta Złotów 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 W. Wypusz; 1-1 K. Jurek

 

Iskra: Kulacha, Karolewski, Syroka, Szymański, Kloczkowski, Walkowiak, Mrozek, Juracki, Cyruk, Wypusz, Zublewicz

oraz: Szak, Michorek, Majtyka, Kisiel, Grzymski, Steciak

 

Sparta: Adamski - Blicharz, Kasak, Pinkowski, Czyżyk, Biźnia, Jurek, Malczewski, Olszewski, Chudziński

oraz: Jaszczyk, Hrycoń, Zaorski

żródło i foto: www.iskraszydlowo.pl

Autor:sparta

Komentarze

kibic2

2013-02-12 21:51

zamiast zarabiac na tym naszym boisku to teraz jezdzimy,wydajemy na paliwo i za wynajem boiska!!!to sie nazywa polityka.dodam,że wynajem boiska na jeden mecz w Wągrowcu kosztuje ok 500zł...reszte sami sobie możecie dopowiedzieć
kibic

2013-02-10 22:48

Gratulacje dla włodarzy miasta ,wybudować sobie boisko "za małe" i na sparingi do Wałcza jezdzić -po co było budować tą tandętę,za małe ,zakrótkie ,,za wąskie -szkoda a mógł być tak piękny obiekt