PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Świetna inauguracja Sparty

Pierwsza połowa spotkania nie porwała zgromadzonych kibiców na stadionie w Szamocienie czego efektem był bezbramkowy wynik. Tuż po wznowieniu drugiej części meczu po bramce Kraczkowskiego nasz zespół objął prowadzenie. Od 70 minuty spartanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Chudzińskiego. W końcówce spotkania zespół Sokoła odkrył się, a tą sytuację wykorzystali nasi piłkarze zdobywając dwa kolejne gole. Najpierw do bramki gospodarzy trafił ponownie Kraczkowski, a w doliczonym czasie gry wprowadzony za kontuzjowanego Pinkowskiego Fertikowski ustalił wynik meczu.

Sokół Szamocin - Sparta Złotów 0-3 (0-0)

Bramki: 0-1 S. Kraczkowski (48'); 0-2 S. Kraczkowski (87'); 0-3 W. Fertikowski (90+1')

Skład Sparty: J. Adamski - R. Jaszczyk (72' A. Czyżyk), G. Kasak, M. Pinkowski (82' W. Fertikowski), T. Blicharz (55' M. Massel) - T. Malczewski, K. Biźnia (46' Sz. Jaworski), P. Jaworski, M. Olszewski - S. Kraczkowski, M. Chudziński

Autor:sparta