BOKS
A A A

Trampkarze młodsi wygrywają turniej w Zakrzewie

W sobotę 9 marca odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Młodszych.

W rozgrywkach obok dwóch drużyn reprezentujących miejscową Jedność grały zespoły Sparty Złotów oraz Pogoni  Łobżenica. Na parkiet hali przy ulicy 29-go Stycznia wybiegło ponad 30 zawodników, a piłka po ich strzałach aż 50 razy lądowała w siatce.

Zmagania rozpoczęły się w sobotę o godzinie 11.00. Zespół Sparty Złotów wygrał wszystkie trzy spotkania, strzelając aż 21 bramek i zdecydowanie wygrał turniej. Drugie miejsce zajęła drużyna Pogoni Łobżenica, która zakończyła zmagania z jedną porażką. Ostatnie miejsce na podium zostało zarezerwowane dla pierwszego zespołu Jedności, który w bratobójczym pojedynku zainkasował na swoim koncie dziewięć bramek.

Sparta Złotów - Jedność I Zakrzewo 10:3

Po zakończeniu wszystkich spotkań inicjator turnieju trener Damian Sudoł wręczył pamiątkowe dyplomy oraz puchary dla trzech najlepszych zespołów oraz dla wyróżniających się graczy:

Najlepszy zawodnik: Piotr Oldenburg (Jedność),

Najlepszy bramkarz: Maciej Grzegorek (Pogoń),

Król strzelców: Eryk Kulengowski (Sparta).

Skład Sparty: Marcin Zepf, Krzysztof Wilczek, Maciej Żurawski, Kacper Wałaszewski, Stanisław Leszczyński, Eryk Kulengowski, Patryk Masternak, Miłosz Duda, Jakub Odzimek - trener Damian Sudoł

źródło: gimzak.eu/hala

Autor:sparta