PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Wyniki piłkarskiej młodzieży


Juniorzy:

Korona Dębno - Sparta Złotów 3-5 (1-2)

Bramki dla Sparty: D. Brożek x2, M. Szczepanik x2, W. Osada


Skład Sparty: K. Szopieraj - R. Gruszecki, B. Bielecki, P. Kowalski, D. Rogalewski - W. Osada, W. Belka - M. Chromiec, J. Łój, D. Brożek - M. Szczepanik

oraz: E. Gruba, A. Sikorski, K. Sromała


Aktualny terminarz juniorów znajduje się T U T A J

 

Trampkarze:

Pogoń Łobżenica - Sparta Złotów 1-2 (1-1)

Bramki dla Sparty: K. Smoliński, B. Wnuk


Skład Sparty: M. Zepf - M. Duda, T. Miłkowski, F. Ossowski, B. Piątek - Sz. Osada, Ł. Osada - E. Kulengowski, K. Smoliński, A. Fijałkowski - B. Wnuk

oraz: K. Łukaszczyk, W. Rzeczycki, J. Miłkowski, P. Masternak, K. Cieślik, A. Witkowski, K. Zakrzewski


Aktualny terminarz trampkarzy znajduje się T U T A J

 

Młodziki - turniej w Złotowie:

GTS Lipka - Włókniarz Okonek 0:1

UKS Złotów - Sparta Złotów 0:1

Sparta Złotów - GTS Lipka 2:0

Włókniarz Okonek - UKS Złotów 3:2

UKS Złotów - GTS Lipka 2:1

Włókniarz Okonek - Sparta Złotów 0:1

 

Tabela po II Turniejach:  

Zespół                                pkt.                bramki

1. Sparta Złotów               16                   11-0

2. Włókniarz Okonek        10                     6-7

3. UKS Złotów                     6                     5-10

4. GTS Lipka                       2                     1-6

 


Następny turniej w Lipce 22.09.2013 r., początek o godzinie 11.00.


Orliki - turniej w Złotowie:

UKS Złotów - Sparta Złotów 1:4

Polonia Jastrowie - Iskra Krajenka 1:0

Sparta Złotów - Iskra Krajenka 8:0

 UKS Złotów - Polonia Jastrowie 0:1

Polonia Jastrowie - Sparta Złotów 0:4

Iskra Krajenka - UKS Złotów 1:3

 

Tabela po II Turniejach:  

Zespół                                  pkt.                bramki

1. Sparta Złotów                18                   35-1

2. UKS Złotów                      9                   10-11

3. Polonia Jastrowie           9                     4-15

4. Iskra Krajenka                 0                     3-25

 


Następny turniej w Krajence 20.09.2013 r., początek o godzinie 17.30.


Żaki - turniej w Jastrowiu:

Polonia Jastrowie - Sparta Złotów 6:0

UKS Złotów - Soccer Stars Piła 1:3

UKS Złotów - Sparta Złotów 3:0

Polonia Jastrowie - Soccer Stars Piła 2:3

Sparta Złotów - Soccer Stars Piła 0:5

UKS Złotów - Polonia Jastrowie 0:6


Tabela po II Turniejach:  

Zespół                              pkt.                bramki

1. Polonia Jastrowie      15                   30-6

2. Soccer Stars Piła        15                   29-8

3. UKS Złotów                   6                     8-18

4. Sparta Złotów              0                     2-38

Autor:sparta

Komentarze