PIŁKA SIATKOWA
TENIS STOŁOWY

PIŁKA NOŻNA
BOKS
A A A

Wyniki piłkarskiej młodzieży

Weekend był bardzo obfity w piłkarskie emocje. Wszystkie nasze drużyny młodzieżowe grały swoje mecze.

Juniorzy Karola Szwedy zwyciężając z Leżenicą zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli fazy półfinałowej i awansowali do wielkiego finału, gdzie w dwumeczu zagrają z Notecią Rosko.

Trampkarze Damiana Sudoła zwycięstwem w Osieku z miejscowym Orłem bez porażki zapewnili sobie udział w wielkim finale rozgrywek, gdzie w dwumeczu zagrają z Leśnikiem Margonin.

Świetnie też zaprezentowali się młodzicy i orlicy Mariusza Ziatyka, którzy również awansowali do finałowych turniejów.

 

JUNIORZY:

Sparta Złotów - KS Leżenica 3-2 (2-2)

Bramki dla Sparty: Dominik Brożek, Marcel Gmurczyk (karny), Mirosław Szczepanik

 

Skład Sparty: Marek Turkowiak - Filip Klóska, Bartłomiej Bielecki, Piotr Kowalski, Rafał Gruszecki, Wojciech Osada, Marcin Zaorski, Jakub Łój, Marcel Gmurczyk, Dominik Brożek, Mirosław Szczepanik

 

Grali również: Mateusz Długosz, Kamil Sromała

 

Trener: Karol Szweda

 

TP Polonia Piła - Pogoń Łobżenica 0-2

 

Końcowa tabela fazy półfinałowej juniorów:

Poz. Drużyna Pkt. Mecze Z R P Br. + Br. -
1 Sparta Złotów 13 6 4 1 1 11 6
2 Pogoń Łobżenica 10 6 3 1 2 11 9
3 TP Polonia Piła 8 6 2 2 2 8 8
4 KS Leżenica 2 6 0 2 4 10 15

 

TRAMPKARZE:

Orzeł Osiek - Sparta Złotów 1-2 (0-0)

Bramki dla Sparty: Bartosz Wnuk, Bartosz Piątek

 

Skład Sparty: Kamil Łukaszczyk - Jacek Miłkowski, Filip Ossowski, Tomasz Miłkowski, Wojciech Rzeczycki - Bartosz Piątek, Łukasz Osada - Adrian Fijałkowski, Stanisław Leszczyński, Patryk Masternak - Bartosz Wnuk

 

Grali również: Adrian Witkowski, Tristan Murach, Adam Wiśniewski

 

Trener: Damian Sudoł

 

Pogoń Łobżenica - MOSiR Piła 4-3

 

Końcowa tabela fazy półfinałowej trampkarzy:

Poz. Drużyna Pkt. Mecze Z R P Br. + Br. -
1 Sparta Złotów 18 6 6 0 0 27 6
2 Pogoń Łobżenica 9 6 3 0 3 19 18
3 Orzeł Osiek 7 6 2 1 3 12 16
4 MOSiR Piła 1 6 0 1 5 8 26

 

MŁODZIKI:

Sparta Złotów - FP Złotów 0-0

 

Sparta Złotów - GTS Lipka 1-0

Bramka: Jonasz Radowski

 

Sparta Złotów - Włókniarz Okonek 1-0

Bramka: Szymon Rudnicki

 

Włókniarz Okonek - GTS Lipka 1-0

Włókniarz Okonek - FP Złotów 6-0

GTS Lipka - FP Złotów 6-1

 

Do turnieju finałowego awansowała Sparta Złotów, która będzie gospodarzem. Z pozostałych grup awans uzyskały Noteć Czarnków, MOSiR Piła oraz Sokół Szamocin

 

Skład Sparty: Jakub Marcinkowski, Hubert Nowakowski, Jakub Bagniewski, Artur Masion, Mikołaj Pająk, Mateusz Błaszczyk, Miłosz Pluciński, Szymon Rudnicki, Jakub Pilarski, Jonasz Radowski, Bartosz Łój, Konrad Gajdziński, Jędrzej Bębas, Michał Bojarski, Przemysław Zepf, Dominik Trebik, Daniel Tyborski

 

Trener: Mariusz Ziatyk

 

Końcowa tabela turnieju w Złotowie:

Poz. Drużyna Pkt. Mecze Z R P Br. + Br. -
1 Sparta Złotów 7 3 2 1 0 2 0
2 Włókniarz Okonek 6 3 2 0 1 7 1
3 GTS Lipka 3 3 1 0 2 6 3
4 FP Złotów 1 3 0 1 2 1 12

 

ORLIKI:

Sparta Złotów - Bambinis Trzcianka 4-0
MOSiR Piła - FA Piła 3:0
Sparta Złotów - MOSiR Piła 2:2
MOSiR Piła - Bambinis Trzcianka 3:1
Sparta Złotów - FA Piła 7:0
Bambinis Trzcianka - FA Piła 3:1

 

Do turnieju finałowego w Budzyniu awansowała Sparta oraz MOSiR Piła. Z drugiej grupy awans uzyskały Kłos Budzyń oraz Sokół Damasławek

 

Tabela końcowa fazy półfinałowej orlików:

Poz. Drużyna Pkt. Mecze Z R P Br. + Br. -
1 Sparta Złotów 7 3 2 1 0 13 2
2 MOSiR Piła 7 3 2 1 0 8 3
3 Bambinis Trzcianka 3 3 1 0 2 4 8
4 FA Piła 0 3 0 0 3 1 13
Autor:sparta

Komentarze